Spotkanie z mieszkańcami Chojny (zdjęcia)
23 maja 2019
Poseł na Sejm RP Krzysztof Zaremba spotkał się dziś z członkami Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebiatowie. (zdjęcia)
24 maja 2019

PiS: Europa silna rodziną albo Europa ogarnięta polityką gender

W niedzielę wybór jest prosty: albo Europa silna rodziną, albo Europa ogarnięta polityką gender. To przekaz polityków Prawa i Sprawiedliwości na finiszu kampanii wyborczej.
Podczas konferencji prasowej kandydaci PiS podsumowali swoją pracę i zachęcali do głosowania.

– Politycy Prawa i Sprawiedliwości zawsze będą reprezentować polskie wartości w Brukseli – zapewniał europoseł Czesław Hoc. – Idziemy z podniesionym czołem, niosąc biało-czerwoną flagę, sztandar, na którym jest napisane Bóg-Honor-Ojczyzna i Rodzina.

– Tym samym Europa, unia musi wrócić do korzeni – dodał poseł Michał Jach. – W byciu członkiem cywilizacji zachodniej opartej na wartościach chrześcijańskich. Cywilizacji, która dawała i daje bezpieczeństwo i dobrobyt prawie całemu kontynentowi europejskiemu.

Natomiast Małgorzata Jacyna-Witt przekonywała, że europosłowie PiS są gwarantem dbania o polską gospodarkę. – Musimy rozwijać polską gospodarkę po to, aby naszym mieszkańcom, Polakom żyło się coraz lepiej, aby nasze dochody były coraz wyższe – powiedziała Jacyna-Witt.

Głosowanie do europarlamentu odbędzie się w niedzielę od 7 do 21. O 21 poznamy sondażowe wyniki wyborów. Do podziału w całej Polsce jest 51 mandatów.

Źródło: www.radioszczecin.pl