Wraca Robert Kubica – walczyć do końca i nigdy się nie poddawać! Wielki dzień. KZ
22 listopada 2018
“Opozycja sobie wymyśliła, że stoczni nie ma albo jest tylko wydmuszką”
26 listopada 2018

Zaremba o Bezpartyjnych: “Trzeba wiedzieć z kim”

“Trzeba wiedzieć z kim” – tak w “Rozmowie pod Krawatem” koalicję Bezpartyjnych Piotra Krzystka z Koalicją Obywatelską w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego komentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Zaremba.
 Podczas pierwszej sesji sejmiku KO porozumiała się z Polskim Stronnictwem Ludowym, Sojuszem Lewicy Demokratycznej i właśnie Bezpartyjnymi. Zdaniem Zaremby, to zła decyzja prezydenta Krzystka.

– W polityce jest tak, że ponosi się odpowiedzialność i tak jak skomentował to na Twitterze minister Brudziński, że wybrał koalicję z Nitrasem i Gawłowskim to ja bym dodał, że przychodzi też współodpowiedzialność za różne rzeczy, które są wyjaśniane – jak np. afera melioracyjna. To wybór Piotra Krzystka. Zobaczymy czy wyjdzie mu to na zdrowie, ja nie sądzę. Jak mówił Borowiecki w “Ziemi obiecanej” – “Trzeba wiedzieć z kim” – powiedział Zaremba.

W niedzielnej “Kawiarence Politycznej” Radia Szczecin Maria Ilnicka-Mądry z Bezpartyjnych podkreślała, że jej ugrupowanie nie jest w koalicji rządzącej i radni będą głosować tak żeby “służyć społeczeństwu”. W 30-osobowym sejmiku największy klub ma Koalicja Obywatelska, dalej PiS, a trzyosobowe: Bezpartyjni oraz SLD-PSL.

Źródło: www.radioszczecin.pl